Komerční banka, a. s.

MojeBanka Business


Návody a užitečné informace

Náš tip

Přejete si příjemce Vaší platby okamžitě informovat o jejím provedení?

V okně pro zadání platebního příkazu klikněte na záložku Oznámení o platbě. Zadejte formu oznámení (SMS, e-mail, fax) a příslušné kontaktní údaje. Vybraná osoba bude bezprostředně informována o odeslání platby.

Probíhá stažení a inicializace podepisovací součásti. Čekejte prosím…

Důležité informace

  8. 7. 2016
  Vážení klienti,
  chtěli bychom Vás upozornit na novou vlnu rozesílání nevyžádaných podvodných (phishingových) e-mailů směřující na klienty Komerční banky s cílem pomocí připojeného odkazu odcizit přihlašovací údaje do internetového bankovnictví, které útočník následně zneužije pro podvodné převody.
  Na odkazy v e-mailu neklikejte a nezadávejte vaše přihlašovací údaje! V opačném případě Vám hrozí riziko odcizení finančních prostředků z účtu. Komerční banka tento typ informací po klientech nikdy nevyžaduje. Doporučujeme vám neotevírat žádné emaily z neznámého zdroje, klikat na neznámé odkazy v nich uvedené a vyplňovat přihlašovací údaje, včetně vkládání vašeho certifikátu pro internetové bankovnictví.
  Příklad podvodného emailu naleznete zde.
  V případě, že jste výše uvedený email obdrželi a klikli na odkaz v něm, neprodleně kontaktujte naši Klientskou linku internetového bankovnictví 955 551 552 nebo nám napište na mojebanka@kb.cz.
  Proti podobným útokům Vám doporučujeme a používat nástroj na ochranu Vašeho PC Trusteer Rapport.
  Komerční banka
  30. 06. 2016
  Vážení klienti,
  připravili jsme pro Vás další číslo Věstníku Platebního styku, ve kterém najdete aktuality, novinky a zajímavosti z oblasti platebního styku v Komerční bance.
  Vaše Komerční banka
  19. 3. 2016
  Vážení klienti,
  děkujeme vám za trpělivost při nasazování nové verze. Internetové bankovnictví MojeBanka Business je nyní plně dostupné.
  Tentokrát jsme se zaměřili na zjednodušení práce s inkasem, podívejte se prosím na přehled novinek v internetovém a mobilním bankovnictví.
  Věříme, že novou verzi internetového bankovnictví MojeBanka Business oceníte.
  Zároveň si vás dovolujeme informovat, že od 19. 3. 2016 vstoupily v platnost nové Technické podmínky.
  Komerční banka
  19. 2. 2016
  Vážení klienti,
  dovolujeme si Vás informovat o navrhovaných změnách, které vstoupí v účinnost dne 19. 3. 2016 v Technických podmínkách služeb přímého bankovnictví.
  Komerční banka

Novinky v přímém bankovnictví