Komerční banka, a. s.

MojeBanka Business


Návody a užitečné informace

Náš tip

Postrádáte ve službě MojeBanka nějakou funkčnost?

Napadá Vás něco, co by se ve službě MojeBanka dalo zlepšit? Pošlete nám Váš námět na zlepšení na email: mojebanka@kb.cz

Probíhá stažení a inicializace podepisovací součásti. Čekejte prosím…

Důležité informace

  2. 12. 2017
  Vážení klienti,
  děkujeme vám za trpělivost při nasazování nové verze. Internetové bankovnictví MojeBanka Business je nyní plně dostupné.

  Nově budete moci stahovat účetní data za více dní, a pokud si změníte nastavení limitu platební karty, začne platit ihned, a ne až druhý den jako dosud. Prohlédněte si i další vylepšení internetového bankovnictví

  Věříme, že se Vám budou novinky líbit, a děkujeme Vám za pochopení.
  Komerční banka
  1. 12. 2017
  Vážení klienti,
  v souvislosti s blížícím se koncem roku 2017 si Vás dovolujeme informovat o časech pro předkládání platebních příkazů v posledních dnech letošního roku.
  Na odkazu www.kb.cz/konec-roku naleznete podrobné informace.
  Děkujeme Vám za přízeň projevenou v letošním roce a těšíme se na pokračování spolupráce s Vámi i v novém roce 2018.
  Komerční banka
  3. 11. 2017
  Vážení klienti,
  dovolujeme si Vás informovat o navrhovaných změnách, které vstoupí v účinnost dne 3. 1. 2018 v produktových Podmínkách pro přímé bankovnictví - návrh změn a související informace naleznete zde.
  V případě dotazů se prosím obraťte na klientskou linku přímého bankovnictví +420 955 551 552.
  Komerční banka
  2. 11. 2017
  Vážení klienti,
  dovolujeme si Vás informovat o navrhovaných změnách, které vstoupí v účinnost dne 2. 12. 2017 v Technických podmínkách služeb přímého bankovnictví.
  V těchto Podmínkách dochází k úpravě podporovaných verzí prohlížečů, operačního systému MacOS – nově High Sierra, upravena podpora Watch OS od 3.0 a vyšší a doplněna informace o aplikaci pro Android Wear.
  Komerční banka
  2. 10. 2017
  Vážení klienti,
  dovolujeme si Vás informovat o navrhovaných změnách, které vstoupí v účinnost dne 2.12.2017 v produktových Podmínkách pro přímé bankovnictví - návrh změn a související informace naleznete zde.
  V případě dotazů se prosím obraťte na klientskou linku přímého bankovnictví +420 955 551 552.
  Komerční banka
  1. 9. 2017
  Vážení klienti,
  v minulých dnech proběhla v mediích informace o hackerském útoku na údaje klientů včetně přístupových hesel ve společnosti Mall.cz.
  Společnost Mall.cz doporučila svým klientům, pokud používají stejná hesla pro přístup ke službám dalších firem, aby si je změnili.
  Komerční banka, a.s. chrání přístupy do přímého bankovnictví silnějšími prostředky, než je pouze přístupové heslo, a okamžité nebezpečí vám nehrozí.
  Přesto Vám doporučujeme dbát na to, aby Vaše hesla k prostředkům internetového bankovnictví byla jiná, než hesla, která používáte k ostatním službám na Internetu (např. eshopy, sociální sítě, hry)
  Nejste-li si jisti, zda jste toto pravidlo dodrželi, proveďte prosím změnu svého hesla k internetovému bankovnictví.
  Komerční banka
  1. 8. 2017
  Vážení klienti,
  stále pozorujeme neklesající výskyt podvodných e-mailů. Útočník vystupuje jménem manažera společnosti a kontaktuje pracovníka firmy, který má přístup k firemním financím a oprávnění provádět bankovní převody v přímém bankovnictví. Nejprve se dotáže na stav účtu a pak předá pokyn k urgentnímu proplacení částky do zahraničí. Na závěr se ujistí o výsledku zpracování. V e-mailu může být použita nekorektní čeština.
  V případě, že jste podezřelý e-mail obdrželi, neprodleně kontaktujte naši telefonní linku internetového bankovnictví +420 955 551 552 nebo nám napište na mojebanka@kb.cz.
  Komerční banka

Novinky v přímém bankovnictví